Często zadawane pytania

Tak!* Jednak zależy to od tego, jaki odcień kupisz. Większość naszych odcieni ma wysoki VLT (przepuszczalność światła widzialnego, czyli jak ciemny jest odcień). Większość krajów prosi o ponad 70% na przednią i przednią szybę. Night często można zainstalować na tylnej szybie i bocznych szybach.

*Aby się upewnić, sprawdź w swoim regionie/kraju/okręgu.

Nie, to jest odcień kameleona! Zmienia kolory i współczynnik odbicia w zależności od kąta widzenia, kąta przedniej szyby i warunków pogodowych. Nie ma w sobie jakości lustrzanej ani metalicznej. Wynika to z 200 warstw materiałów poliestrowych wykorzystywanych do produkcji barwnika.

Zupełnie nie! Ponieważ nasze odcienie mają wysoką widoczność światła, widoczność z wnętrza samochodu nie jest zakłócona.

Obejmuje to przednią szybę, wszystkie boczne szyby i tylną szybę.

Zalecamy udanie się do profesjonalnej firmy zajmującej się przyciemnianiem szyb lub firmy oferującej w swoich usługach montaż folii z serii Chameleon, która jest grubszym i bardziej wymagająca do aplikacja. Wymaga zaawansowanych umiejętności w pracy przy tej folii. Instalator powinien również uważać na nagrzewanie się folii.

Tak, ale nie szersze ani nie węższe niż 1,524m. Długość można dostosować, ale oferowane przez nas rozmiary pasują do wszystkich samochodów. Skontaktuj się z nami, jeśli masz więcej pytań na ten temat. Pamiętaj, że lepiej zachować ostrożność i lepiej uzyskać więcej folii niż potrzebujesz, a nie mniej. W zależności od serii które to występują w szerokościach 1,52m, 1,36m i 1,02m

Jeśli nie możesz się zdecydować, możemy wysłać Ci małą próbkę każdego z naszych odcieni folii, którą możesz przykleić do szyb samochodu i zdecydować, który wygląda najlepiej! Zdecydowanie polecamy pakiet próbek.

Możesz zwrócić produkty, które są w oryginalnym stanie i w oryginalnym opakowaniu w ciągu 30 dni od zakupu, w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Kupujący płaci za wysyłkę zwrotną i 15% opłaty za uzupełnienie zapasów dla wszystkich zwrotów.