Atermiczne folie z serii Ultravision Chameleon sprawiły, że stały się popularne wśród konsumentów. Folie te powstają na nowoczesnym sprzęcie przy użyciu ponad 200 warstw unikalnych materiałów.

Istnieje 6 rodzajów folii Chameleon, różniących się przepuszczalnością światła i ochroną przed promieniowaniem podczerwonym. Najlepszym z tych filmów jest UV Chameleon Light i UV Chameleon Stealth, które zasłaniają wnętrze samochodu, nie tylko chronią przed szkodliwym światłem słonecznym, ale także spełniają przepisy techniczne dotyczące transmisji światła widzialnego na praktycznie wszystkie okna samochodów stonowanych z tymi foliami.

Folie powstały z oddania radości ewolucji. Stale poszukiwane są materiały, które są lepsze, lżejsze, cieńsze, silniejsze i mają lepsze wskaźniki techniczne. Mamy duży dreszczyk emocji z polowania na nowe materiały, aby przewyższyć to, co kiedyś było szczytem technologii i jakości.

Większość folii Chameleon nie ma odpowiedników na świecie.

*** Kolor filmu będzie się zmieniał w zależności od tego, czy oświetlenie, temperatura i inny kąt widzenia. Procent VLT w różnych obszarach tego samego filmu różni się od średniej mediany do 7%. ***

Folie Chameleon na szyby czołowe i nie tylko sprzedawane są u Nas na metry bieżące lub w całych rolkach, hurtowo lub detalicznie. Występują w szerokościach 152 cm, 136 cm i 104 cm i jest to uzależnione od danej serii folii.Jesteśmy wyłącznym w Polsce dystrybutorem folii serii Chameleon UltraVision®. Na chwilę obecną nie prowadzimy sklepu internetowego. Wszelkie pytania oraz zamówienia prosimy o kierowanie drogą mailową lub telefoniczną. Folię nabyć można bezpośrednio w naszej siedzibie w Wadowicach. Sprzedaż wysyłkową prowadzimy na terenie całej Polski.

Gwarancja jakości

Używamy w pełni oryginalnych produktów i profesjonalnego sprzętu.

Oryginalny produkt

Jesteśmy głównym dystrybutorem folii UltraVision® serii Chameleon.

Doświadczony zespół

Dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi gwarantujemy wysoką jakość usług.